Кроз осмех до ђака првака
У среду 27.03.2019.год. у кабинету за ликовну културу организовано је ново дружење са нашим предшколцима. Реч је о кораку у оквиру пројекта "Кроз осмех до ђака првака" који су организовали и реализовали наставници математике: Данка Јанковић, Катарина Радовановић,   Сандра Рашић Крстић и Божидар Миладиновић. Они су осмислили занимљиве задатке о бројевима, геометријским облицима и скуповима, а предшколци су се трудили да брзо и тачно реше све задатке.
Ова радионица је имала за циљ да будућим првацима покаже да математика није баук, да решавање задатака може бити интересантно, ако се вредно учи и редовно вежба.
И овога пута сви су уживали у радној и веселој атмосфери, а највише наши мали предшколци.