Пуна школа ђака

Синоћ је у пуном дворишту школе одржан пријем првака. Срдачно их је поздравила директорка Весна Тодоровић. Приредбу за добродошлицу припремиле су учитељице Биља Красић, Србијанка Милосављевић и Јасмина Филиповић са својим бившим ђацима, садашњим петацима. Након прозивке, учитељице су повеле своје нове ђаке на час који ће памтити целог живота.

Прваци који су се уписали у продужени боравак упознали су се са учитељицом Данијелом Радовић која ће им додатно помоћи у периоду привикавања. Директорка и педагошко – психолошка служба били су спремни за сва родитељска питања.

Захваљујући угледу који гради наша школа и пројекту Кроз осмех до ђака првака, ове године уписали смо више деце него ранијих година. Можемо се похвалити са тачно стотину нових ђака, од којих је 78 у матичној школи, 13 у Трнави, 5 у Бериљу и 4 у Ћуковцу.

Прваке у истуреним одељењима примили су учитељи Љиља Милић, Милена Ристић и Радован Ивановић.

Свима желимо срећан почетак!