Математика није баук
Корак по корак и стигли смо до новог дружења са нашим предшколцима. Дана 24. 01. 2018. године, у кабинету за ликовну културу, одржан је четврти корак у оквиру пројекта ,,Кроз осмех до ђака првака“, који су реализовали наставници математике: Божидар Миладиновић, Данка Јанковић, Сандра Рашић и Милена Декић. Они су осмислили занимљиве задатке о геометријским облицима и скуповима, а предшколци су се трудили да брзо и тачно реше све задатке. Игре су биле такмичарског карактера, а победила је група наставнице Сандре Рашић. Ова радионица показала је будућим првацима да математика није баук, а да решавање задатака може бити лако и занимљиво, ако се вредно учи и редовно вежба.
И овај пут сви су уживали у радној и веселој атмосфери, а највише наши мали математичари.