Корак за предшколце са наставницима српског, енглеског и француског
среда, 05 јун 2019 07:03
21. 5 одржан је корак за предшколце са наставницима српског, енглеског и француског. Са наставницом француског језика научили су боје и бојили француску заставу.
Деца су се са наставницама енглеског језика, упознала са деловима тела и бројевима на енглеском језику. Заједно су отпевали песмицу: Ten little fingers. На крају су  у групама, од  отисака својих шака формирали облике: срце,цвет и круг.
Радионица српског језика почела је песмом Негујмо српски језик која нас је увела у богатство речи нашег језика. Игрице су биле посвећене учењу придева како би што сликовитије могли да испричају приче за које су добили илустрације.
Био је ово први корак који је замишљен као корелација српског, енглеског и француског језика.