Добродошлица за прваке
Драги родитељи наших будућих првака,
Пред нама је почетак школске године и период велике промене за све вас. Полазак у школу велики је и значајан тренутак у вашим животима и у животима ваше деце, наших будућих ђака првака.
У среду 30. августа 2017. године у 18h очекујемо да одвојите време и са њима се појавите на малој школској свечаности приређеној у част свих њих који тога дана једном ногом улазе у свет одраслих и чији живот на неки начин почиње да се мења. Они ће тога дана упознати своју школу, своје другаре и учитељице, и кратко, како је добродошлици примерено, боравити у школи која ће наредних осам година бити њихов други дом у коме ће учити, али се свакога дана и радовати.
С надом да ћемо у периоду који је пред нама успешно сарађивати и да ћемо развити неопходно узајамно поверење и уважавање искрено вас очекују учитељице првог разреда и сви остали запослени у школи .
Директорица школе
Весна Тодоровић